Słupki ze Stali Nierdzewnej

   Słupki ze stali nierdzewnej niezwykle trwałe, eleganckie oraz ponadczasowe.

Słupki ze stali nierdzewnej cieszą się ogromną popularnością wśród klientów na całym świecie. Idealnie wpasują się w każde otoczenie, zarówno nowoczesne jak i klasyczne.

   Materiał z którego są wykonane- stal nierdzewna cechuje się wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne,

słupki ze stali nierdzewnej
słupki ze stali nierdzewnej odgradzające

nie wymaga konserwacji, nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, zachowuje swój kształt na lata bez względu na temperaturę otoczenia czy opady atmosferyczne.
Wyróżniamy wiele rodzajów słupków, na rynku pojawia się bogata oferta a  każde z nich podsiada inne zastosowanie. Słupki dzielą, grodzą, łączą… Każdy z nas może znaleźć dla nich własne, indywidualne zastosowanie. Słupki posiadają wiele możliwości mocowania do podłoża, słupki mogą być kotwione na stałe lub takie, które z powodzeniem możemy przymocować lecz jedynie tymczasowo- a w zależności od potrzeby przenieść  je w dowolne inne miejsce.

Rozróżniamy słupki ze stali nierdzewnej drogowe, słupki parkingowe, słupki łańcuchowe.

Zarówno materiałów jak i rodzajów jest wiele, jednak słupki ze stali nierdzewnej cechuje ogromna elegancja ze względu na materiał- stal nierdzewną, która jest uznawana za materiał szlachetny od momentu odkrycia stopu.  Stal nierdzewna jest materiałem o specjalnych właściwościach fizykochemicznych, jej nierdzewność uzyskuje się poprzez wprowadzenie do stali odpowiednich dodatków stopowych. Stosując stal nierdzewną mamy pewność, że inwestycja w elementy małej architektury miejskiej będzie inwestycją wieloletnią a one same będą cieszyły nasze oko nienaganną kondycją i ponadczasowym wzornictwem- co zdecydowanie idzie w parze mając na myśli materiał stal nierdzewną.

Interesują Cie słupki uliczne?